
DWT ABWP-20 HDN-4C2 BMC аккумуляторный бесщеточный гайковерт (500 Нм, 2 аккум. 4 Аг)
6 750 ₴
- Готово к отправке
- Код: ABWP-20 HDN-4C2
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технічні характеристики ударного гайковерта DWT ABWP-20 HDN-4C2 BMC:
- Тип акумулятора: Li-Ion (сумісний з моделями серії *XS ТМ CROWN)
- Номінальна напруга: 20 В
- Ємність акумулятора: 4 Аг
- Час зарядки акумулятора: 90 хв
- Число обертів холостого ходу: 0-2400 хвˉ¹
- Число ударів: 0-2500/0-3000 хвˉ¹
- Макс. крутний момент: 500 Нм
- Тримач: 1/2" квадрат
- Мін. - макс. Ø різьби елементів кріплення M12-M28
- Вага 1,88 кг
Особливості:
- Безщітковий двигун
- Інтегрована світлодіодна Led підсвідка
- З коротким захистом, перевантаженням і індикатор рівня заряду батареї
- Експлуатація на великій висоті, зручний для носіння завдяки конструкції ремінця
- Автоматична зупинка руху, при послабленні кріплення
Комплектація DWT ABWP-20 HDN-4C2 BMC:
- Акумуляторний ударний гайковерт DWT ABWP-20 HDN
- Зарядний пристрій CSP204026XS
- Акумулятор BSP202008XS - 2 од.
- Ударна головка - 1 од.
- Інструкція з експлуатації та гарантійний талон
- Кейс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 500 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 час |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 3 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 6 750 ₴










