!!! Вигода: Вартість пилки з телескопічною штангою 3300 грн.
(при замовленні зі штангою просимо вказувати в коментарі: +телескопічна штанга).
Акумуляторна ланцюгова пила Texac TAOE-S6OBL має ,безщітковий двигун з мідною обмоткою, що робить її потужною та надійною. При цьому, можливість використання пили до 30 хвилин безперервної роботи на одному заряді акумулятора, що робить її досить продуктивним і економічним інструментом для різання деревини та інших потреб. Довжина різу 14см, змащування ланцюга - ручне за допомогою праймера підкачки. Гарантія офіційна 36 місяців!
Комплектація:
- пилка 1шт,
- акумулятор 2Аг- 1шт,
- ланцюг 1шт,
- шина 1шт,
- зарядка з індикатором,
- кейс,
- набір ключів, рукавиці та окуляри,
- інструкція з гарантійним талоном.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 15 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 7 м/сек |
| Количество оборотов | 3200 об/мин |
| Объем масляного бака | 20 мл |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная), Ручная |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 90 мин |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
- Цена: 1 610 ₴







