Однофазний переносний аргонодуговий напівавтоматичний зварювальний апарат Техас TA-MIG260SD- це сучасні зварювальні технології в одному багатофункційному зварювальному апараті. Призначений апарат для виконання зварювальних робіт в одному з трьох режимів. Для виконання зварювальних робіт по тонкому металу, де потрібно акуратний зварений шов, застосовується режим MIG-MAG/MMА/TIG LIFT, виконуючи зварювальні роботи із застосуванням суцільного зварювального дроту в газовому середовищі, так і без неї. Для ручного дугового зварювання електродом, що плавиться застосовується режим ММА з використанням штучного електрода діаметром до 5 мм. Довжина кабелю електродотримача 185 см, маси 140 см. Довжина єврорукава 300 см. Вага апарата 11кг, офіційна гарантія 3 роки!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | ТехАС |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 240 А |
| Минимальный сварочный ток | 40 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 5.7 кВт |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Продолжительность нагрузки | 56 % |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 0.8 м/мин |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 24 м/мин |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 11 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
Информация для заказа
- Цена: 10 234 ₴





