-18%

Міні пила Техас ТАОЕ-S4 _2 (2 акумулятори, 2 шини, 2 ланцюга) Texac TAOE-S4 _2
1 750 ₴
1 435 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2041016
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила Техас ТАОЕ-S4
- Акумуляторні батареї 2 штуки по 2 ампера
- Два комплекта шина+ланцюг на 4” та 6”
- Зарядний пристрій
- Набір викрутка та ключ
- Пластиковий кейс
- Інструкція та гарантійний талон
Завдяки своїм невеликим розмірам та вазі, акумуляторною ланцюговою пилою Техас ТАОЕ-S4 зручно виконувати різноманітні роботи, такі як обрізання гілок у саду, розпилювання дощок, столярні роботи та інші роботи з розпилювання деревини. Компактні розміри ланцюгової пилки та встановлена шина на 4” або 6” та з додатковим акумулятором, дозволить з легкістю провести обрізання гілок у густій кроні дерева, не пошкодивши сусідніх гілок. Ергономічна форма ланцюгової пилки дозволяє виконувати роботу, утримуючи пилку однією рукою.
Акумуляторна пилка Texас ТАOE-S4 сумісна з телескопічною штангою Texас TAOE-TP13-2, яку Ви також можите замовти в нашому магазині. Ефективність спилювання гілок на висоті до 4 метрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 15 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Количество оборотов | 3200 об/мин |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 90 мин |
Информация для заказа
- Цена: 1 435 ₴









