
Подарок! ТехАС ТА-MIG260 (MIG/MAG/MMA/LIFT TIG) оригинал! сварочный полуавтомат, 260А
7 540 ₴
7 150 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00261
- +380 (67) 584-96-20
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Подарок! ТехАС ТА-MIG260 (MIG/MAG/MMA/LIFT TIG) оригинал! сварочный полуавтомат, 260А»
Професійний зварювальний напівавтомат інверторний ТехАC ТА-MIG260 з можливістю роботи з газом (MIG) та без газу (MAG) та дуговим зварюванням (ММА). В комплект входить якісний знімний Єврорукав довжиною 3 метри.
Зварювальний інверторний напівавтомат ТехАC ТА-MIG260 - один з найкращих апаратів на ринку України, надійний та за доступну ціну. Використовується для різноманітних зварювальних робіт, як професійного так побутового рівня. Агрегат виготовлений на сучасному обладнанні з високої якості комплектуючих. Завдяки застосуванню інверторної технології ТехАC ТА-MIG260 має компактні розміри і досить не важкий - 13,5 кг.
Споживання електроенергії апаратом у порівнянні з класичними трансформаторами в кілька разів нижче. Вам не варто більше переживати, що в мережі слабка напруга, або що сусіди вдадуться скаржитися через стрибки світла. Модель може працювати в режимі напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) у середовищі газу та без нього (флюсовим дротом) та в режимі ручного дугового зварювання електродами (MMA) на постійному струмі. Струм зварювання плавний змінюється в межах від 40 до 260А і відображається на електронному дисплеї. З основних особливостей зварювального напівавтомата обов'язково варто відзначити: швидке заправлення дроту без газу, наявність знімного "єврорукава", термозахист, універсальність і надійність.
Основними особливостями напівавтомата ТехАC ТА-MIG260 є:
- Плавне регулювання подачі дроту;
- Електронний дисплей - налаштування показника зварювального струму;
- Збереження працездатності при слабкій напрузі;
- Можливість роботи з газом і без газу, а також зварювання вольфрамовими електродами 1,2-2,6мм;
- Швидка заправка дроту - встановити бухту з дротом дуже просто і швидко;
- Знімний єврорукав 3м;
- Надзвичайна особливість – наявність офіційної гарантії 36 місяців (де б ви не знаходились, чи село чи місто, головне, щоб у вашому місті була нова пошта, а решту сервіс ТехАС бере на себе. Як це працює, ми вам розкажемо).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | ТехАС |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 260 А |
| Минимальный сварочный ток | 40 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 6.9 кВт |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 0.8 м/мин |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 24 м/мин |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 11 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
- Цена: 7 150 ₴










