
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 15“ (2кВт/ 45см)
3 603 ₴
- Готово к отправке
- Код: 451815
- +380 (67) 584-96-20
Висока якість, практична в експлуатації бензопила Vitals Master BKZ 4518n 15“ - це Ваш надійний помічник для виконання різних робіт в лісі та саду. Вона допоможе розпиляти колоди і дерева середнього розміру і стане в нагоді для обрізки садових дерев. Бензопила оснащена антивібраційною системою і призначена для індивідуального використання в побутових умовах. Відмінною особливістю пилки є автоматизована система мастила ланцюгового механізму. Автоматика запобігає перегріванню ланцюга і шини, самостійно визначаючи оптимальну кількість мастила для певного виду робіт. Мастильним механізмом регулюється кількість подачі масла в залежності від твердості матеріалу, а також виду виконуваних завдань. Конструкція пилки оснащена двотактним економним двигуном. Зручність і точність робіт забезпечується за рахунок добре збалансованої конструкції. Простий доступ до видаткових матеріалів надає можливість робити заміну фільтру і свічки без візиту до центрів технічного обслуговування.
Характеристики бензопили Vitals BKZ 4518n 15“
|
Тип двигуна |
двотактний бензиновий одноциліндровий, повітряного охолодження |
|
Тип палива |
суміш бензину з маслом для двотактних двигунів 25:1 |
|
Робочий об'єм циліндра, куб. см |
45,0 |
|
Потужність, кВт/к.с. |
1,7 / 2,3 |
|
Максимальна швидкість, об/хв |
11 000 |
|
Швидкість холостого ходу, об/хв |
3000 |
|
Швидкість ланцюга, м/c |
18 |
|
Час спрацьовування гальма ланцюга, с |
0,12 |
|
Об'єм паливного бака, мл |
600 |
|
Об'єм масляного бака, мл |
260 |
|
Довжина шини, дюйм |
15 |
|
Крок ланцюга, дюйм |
0,325 |
|
Габарити упаковки, мм |
520х330х320 |
|
Вага, кг |
6,4/6,9 |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 3000 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Вес | 6.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.3 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 600 мл |
- Цена: 3 603 ₴






