Топ

Техас ТАОЕ-CD37 безщітковий шуруповерт (20V, 38Нм, 2ак) TAOE-CD37
2 545 ₴
- Готово к отправке
- Код: TAOE-CD37
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
✔ Компактний і ергономічний дизайн полегшує навантаження при використанні.
✔ Довжина корпусу всього 155 мм - є одним з кращих показників серед 20 В дрилів-шуруповертів на ринку.
✔ Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
✔ Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
✔ Електронне регулювання швидкості.
✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.
✔ Використовується в збірці меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах тощо.
✔ Довжина корпусу всього 155 мм - є одним з кращих показників серед 20 В дрилів-шуруповертів на ринку.
✔ Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
✔ Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
✔ Електронне регулювання швидкості.
✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.
✔ Використовується в збірці меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 37 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1450 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время зарядки аккумулятора | 2 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
Информация для заказа
- Цена: 2 545 ₴









