
Рубанок електричний Техас ТА-01-545 (82мм, 1150Вт) Texac TA-01-545
2 845 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-01-545
- +380 (67) 584-96-20
Рубанок електричний Техас ТА-01-545 - це найкращий інструмент у господарстві, коли необхідно провести чистову обробку деревини, зняття фаски та чверті.
Рубанок чудово справляється з чистовою обробкою деревини після розпилу циркулярною пилкою або розпилу лобзиком.
- Швидка обробка фаски.
- Зняття фальцю (чверті) до 12мм.
- Чиста обробка деревини.
Відмінний результат обробки деревини забезпечить точне регулювання глибини стругання.
Для оптимального стругання в рубанці передбачено регулювання глибини з кроком зміни глибини 0.1мм.
А загальний діапазон зміни глибини – від 0.1 до 3мм.
- Забезпечує оптимальне зняття стругального шару.
- Крок зміни глибини стругання 0.1мм.
- Мінімальна глибина стругання 0.1мм.
- Максимальна глибина стругання 3мм.
На етапі виробництва стругальний вал проходить балансування.
Високоточне балансування забезпечує низький рівень вібрації, підвищує якість стругання.
Пустотіла будова стругального валу значно легша за цільну. Завдяки цьому значно
- Знижено навантаження двигуна.
- Високий рівень балансування валу.
- Низький рівень вібрації.
- Строгальний вал має внутрішню проточку.
- Знижено вагу стругального валу.
Рубанок призначений для роботи у стаціонарному положенні. Перевагою стаціонарної установки є:
- Робота із заготівлями різного розміру.
- Контроль стругання невеликих заготовок.
- Вільні руки.
Кнопка захисту від випадкового включення забезпечує максимальну безпеку у користуванні електрорубанком, а для надійного утримання в рубанку передбачена додаткова рукоятка.
Крім цього, всі елементи управління прогумовані, що підвищує контроль під час роботи одночасно зменшуючи вібрацію.
Рубанок комплектується двосторонніми ножами. При зношуванні ножа достатньо буде перевернути ніж і встановити. Додатково в рубанці встановлений паркувальний упор.
- Захищає ножі та матеріал від пошкодження.
- Встановлено двосторонні ножі.
- Паркувальний упор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1650 об/хв |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Підставка для стаціонарної установки | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
- Ціна: 2 845 ₴









