Опис електрокоси Vitals Master EZT 144vrs
Електрокоса Vitals Master EZT 144vrs призначена для скошування рослинності. Найпотрібніша вона там, де неможливо або незручно використовувати колісну газонокосарку: на невеликих майданчиках, місцевості з нерівним рельєфом, схилах, у важкодоступних місцях. Зручна для обкошування дерев, чагарників, парканів, стінок, стовпів.
Потужний (1400 Вт) двигун і різальний інструмент електрокоси Vitals Master EZT 144vrs дають змогу косити як трави, бур’яни, так і поросль із товщиною стовбура до 20 мм.
Коса зібрана з висококласного комплектовання, з дотриманням високих норм контролю якості. Міцний, досить еластичний пластик, з якого виготовлені кожух двигуна, захисний кожух різального інструменту, має добру стійкість до ненавмисних термічних і механічних впливів.
Ергономічна ранцева жилетка й органи керування інструментом дають змогу працювати досить тривалий час, не відчуваючи втоми.
На території України на всі деталі й частини електрокоси Vitals Master EZT 144vrs діє абсолютна гарантія 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Тип | Электрокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Мощность двигателя | 1.7 л. с. |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 240 мм |
| Ширина скашивания лески | 420 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Складная ручка | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
- Цена: 4 060 ₴










