- Ланцюгова електрична пила Техас ТА-03-228 оснащується електромотором потужністю 2800Вт. Високу потужність і невеликі габарити мотору забезпечує використання мідної обмотки в роторі і статорі. Використання мідної обмотки дозволяє зберегти невеликі габарити, зробивши електропилу компактнішої. Для захисту від зовнішньої механічної дії обмотка покривається спеціальним лаком в декілька шарів. Так само лакування запобігає розшаруванню обмотки і збільшує термін експлуатації електродвигуна.
- У електропилі ТехАС ТА-03-228 встановлена ключова система натягнення ланцюга. Натягнення відбувається за допомогою гвинта-натягувача.
- Основним захистом в електричній пилі ТехАС ТА-03-228 виступає механічне гальмо ланцюга. Вмикається за допомоги зміщення щітка. Завдяки цьому значно знижується вірогідність травмування в непередбачених ситуаціях.
- Для зручності в електричній ланцюговій пилі ТехАС ТА-03-228 встановлена функція «швидка заміна щіток». Завдяки цій функції у користувача завжди є вільний доступ до щіток і при необхідності він у будь-який момент може витягувати щітки для заміни або перевірки їх на цілісність. Процедура не займає багато часу, досить скористатися підручними предметами, що дозволяють відкрутити щіткотримач.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 14 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Вес | 5.3 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Нет |
| Тормоз цепи | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 150 ₴









