Фірмова мотокоса KANUNI CG430B - VIPER CG430B, оригінал 100%, оснащена потужним двигуном 2.1 кВт. Один завод виробник, якість на високому рівні, чудова антивібраційна система, усилена труба D-28мм та усилене кріплення ручок.
Знижку, доставку прошу уточняти за тел. +380505849620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kanuni |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 2.86 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Потреба потужності трактора | 3 л.с. |
| Кількість ножів | 1 шт. |
| Регулювання ручки за висотою | True |
| Складана ручка | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴












