
ПРОФЕСІЙНА CROWN CT13567-125R кутова шліфмашина (d-125мм, 1050Вт, 12000об/хв, 1.9кг)
2 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: CT13567
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
CROWN - швейцарський бренд, відомий своєю високотехнологічністю. Прикладом надійного інструменту є кутова шліфмашина CROWN CT13567-125R, професійного класу. Переваги: плавний пуск, захист від перевантаження та ненавмисного запуску, малі розміри, мідна обмотка якоря, 1050 Вт, максимальний діаметр диска 125 мм, максимальні оберти диска 12000 об./хв, максимальний ступінь захисту, корпус виготовлений із якісного пластику, високоміцні металеві шестерні, редуктор із магнієвого сплаву, легкий доступ до заміни щіток. Загалом... болгарка CROWN CT13625-125 чудово впорається з важкою роботою, де іншим не до снаги! Розміри: 25*5,2*9.8см. Дуже зручна та компактна, добре лежить у руці. Вага 1,9 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crown |
| Страна производитель | Швейцария |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 1.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴





