Зварювальний інвертор Kaiser MMA-280 HOME LINE - надійна модель інвертора для зварювання металів. Працює з постійною подачею струму в 280 А. Регулювання проводиться в режимі ручного дугового зварювання, а максимальний діаметр електродів 5 мм. Основною перевагою даної моделі є її низьке енергоспоживання і робота навіть з перепадом в 160-240 Вольт.
Ця модель інвертора підтримує такі функції як:
«Arc Force» : для запобігання залипання в момент відриву краплі металу струм зростає до оптимального значення.
«Hot start» (гарячий старт): для підпалу електрода подаються максимальна величина струму.
«Anti-Sticking» : при короткому замиканні зварювальний струм знижується до мінімуму.
Також варто відзначити, що для зручності зберігання і транспортування в комплекті йде пластиковий кейс. Збірка Китай. Гарантійний термін 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAISER |
| Страна производитель | Германия |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 280 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение холостого хода | 75 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 7 кВА |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -10 град. |
| Степень защиты IP | 21 |
| Коэффициент полезного действия | 60 % |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 12 мм |
| Длина | 25 мм |
| Высота | 18 мм |
- Цена: 3 300 ₴





