Електрокоса ТехАС ТА-03-316 універсальний помічник для догляду на дачі та саду. Потужність електродвигуна 1800Вт. Запускається - одним натисканням кнопки. Добре збалансована і зручна в управлінні, завдяки розташуванню двигуна у верхній частині. Комфортна кільцева (D-образна) ручка, що регулюється по висоті та дозволяє підлаштовувати косу під користувача, для кращого комфорту.
Особливості:
- 3-х зубчастий сталевий ніж для роботи з молодою порослю.
- Додатково оснащена напівавтоматичною жилкою, зручною для косіння трави.
- Плечовий ремінь - забезпечує зручність і комфорт при роботі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Потужність двигуна | 2.4 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Ширина | 10 мм |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Регулювання ручки за висотою | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴






