Електрокоса ТЕХАС ТА-03-314 - це універсальний та надійний помічник для догляду за ділянкою. Потужність електродвигуна 2000Вт та максимальною кількістю обертів 8000. Процес запуску контролює зпобіжна кнопка. Добре збалансована і зручна в управлінні, завдяки розташуванню двигуна у верхній частині. Комфортна велосипедна (U-образна) ручка, що регулюється по висоті та дозволяє підлаштовувати косу під користувача. Діаметр штанги 26 мм, вал - суцільний, стальний, не розбірна, що забезпечує надійність.
Особливості:
- 3-х зубчастий сталевий ніж для роботи з молодою порослю.
- Додатково оснащена напівавтоматичною жилкою, зручною для косіння трави.
- Плечовий ремінь - забезпечує зручність і комфорт при роботі.
- Зручний фіксатор подовжувача, розташований у верхній частині на корпусі коси.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Электрокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 420 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Частота тока | 50 Гц |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Диаметр штанги | 26 мм |
- Цена: 3 399 ₴








