
ТехАС TAOE-S6 безщіткова акумуляторна ланцюгова пила + TAOE-TP1 телескопічна штанга (15см, 2Аг, кейс) ТАОЕ-S6
4 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00226
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна ланцюгова пила Texac TOAE-S6 має безщітковий двигун, що є довговічним та менше вимагає обслуговування. Також, важливо відзначити безключову систему натягування ланцюга, яка спрощує процес регулювання та підтримки ланцюга. При цьому, можливість використання пили до 100 разів, або до 90 хвилин безперервної роботи на одному заряді акумулятора, що робить її досить продуктивним і економічним інструментом для різання деревини та інших потреб. Довжина різу 14см, змащування ланцюга - ручне. Гарантія офіційна 36 місяців!
Комплектація:
- пилка 1шт,
- телескопічна штанга TAOE-TP13-2, довжина 1.3-2м. (також підходить під секатор Tехас ТАОЕ-PS25)
- акумулятор 2Аг- 1шт,
- ланцюг 1шт,
- шина 1шт,
- зарядка з індикатором,
- кейс,
- набір ключів,
- інструкція з гарантійним талоном.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 152 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 8 м/сек |
| Количество оборотов | 5000 об/мин |
| Вес | 1.15 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 2 мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Аккумуляторная пила |
| Расположение зубьев | Двустороннее |
| Глубина пропила | 140 мм |
| Напряжение | 20 В |
Информация для заказа
- Цена: 4 000 ₴








