
Газонокосарка акумуляторна SEQUOIA SBL4037B-E2W (40V, 37см, 6 положень)
9 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 40372
- +380 (67) 584-96-20
Акумуляторна газонокосарка SEQUOIA SBL4037B-E2W чудово підійде для жіночого колективу. Ця модель, набагато легша ніж бензинова по вазі та в принципі, у догляді та обслуговуванні. Великий плюс у газонці, що не потрібно слідкувати за дротом! Для ділянки на не велику площу, приблизно 5-6 соток газону. Таку площу ви покосите за 30 хвилин. Легко зібрати за малюнками та порадами у інструкції. Також вас дуже порадує система зміни рівня косіння, плавний та зручний перемикач. Зарядний пристрій заряджає одразу два акумулятори. Косилка має безщітковий двигун, тому вона достатньо тихенько працює, звук навіть приємний.
Технічні характеристики SBL4037B-E2W
|
· Виробник |
|
|
· Двигун |
Безщітковий |
|
· Тип газонокосарки |
акумуляторна |
|
· Тип акумулятора |
Li-Ion |
|
· Ємність акумулятора, Аг |
|
|
· Ширина косіння, см |
|
|
· Висота косіння |
6 положень, 25-75 |
|
· Регулювання висоти косіння |
Центральна |
|
· Бічний викид трави |
|
|
· Режим мульчування |
|
|
· Привід руху (самохідна) |
|
|
· Матеріал корпуса |
|
|
· Об’єм травозбірника |
37 |
|
· Травозбірник |
|
|
· Колеса передні/задні |
150/200, мм |
|
· Вага, кг |
|
|
· Комплектація |
✔ Акумулятор - 2 шт (4 Аг) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Рекомендуемая площадь | 500 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 370 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Тип травосборника | Комбинированный |
| Объем травосборника | 35 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Материал деки | Пластик |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
- Цена: 9 999 ₴











