Безщіткова акумуляторна пилка ТехАС TAOE-S8 - дивовижна знахідка!
Перше, що варте уваги, це металевий корпус та шестерні. Вони роблять пилку міцною та надійною, що гарантує довгу службу. А завдяки автоматичному змащуванню ланцюга, ви завжди матимете гарне мастило для більш ефективної роботи.
Швидкість 4600 об/хв (10м/с) дозволяє вам швидко і легко різати дерево. А довжина шини 20 см забезпечує зручність роботи у важкодоступних місцях.
Друге - це плавний пуск та миттєва зупинка ланцюга. Завдяки цим функціям, ви можете контролювати роботу пили та уникати нещасних випадків.
ТехАС TAOE-S8, ця модель – одна з найкращих на ринку. Вона не тільки потужна та надійна, але й легка у використанні.
Так що, якщо ви потребуєте надійного інструменту, безщіткова акумуляторна пилка ТехАС TAOE-S8 – ваш вибір! Не пропустіть можливість придбати цю дивовижну пилку і зробити свою роботу простіше і швидше.
В нашому магазині ви можете придбати акумулятор, запасний ланцюг та шину.
Гарантія офіційна 36 місяців. За додатковою інформацією про звертатися.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 202 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 10 м/сек |
| Объем масляного бака | 100 мл |
| Вес | 3.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Расположение зубьев | Двустороннее |
| Мощность двигателя, Вт | 1000 |
| Глубина пропила | 180 мм |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 60 мин |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Общие | |
| Напряжение | 20 В |
- Цена: 2 999 ₴








