
Акумуляторна кутова шліфмашина Техас TAOE-AG125-1 (d:125мм, три режими швидкості, без АКБ)
2 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: 11125
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості та переваги акумуляторної шліфмашини Техас TAOE-AG125-1
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Техас TAOE-AG125-1 працює від акумуляторів лінійки ONE ENERGY. Дана модель болгарки оснащена безщітковим двигуном, який має збільшену потужність та великий ККД, що забезпечує тривалу продуктивність інструменту під навантаженням та трьома режимами швидкості - 5000 / 6500 / 8500 об/хв. Розмір корпусу в обхваті частини мотору складає лише 53 мм, та 42 мм у руків’ї.
Гарантія офіційна на території України 36 місяців!
Характеристики:
- Тип акумулятора: Li-Ion лінійки ONE ENERGY (TAOE-B410, TAOE-B610)
- Номінальна напруга: 20 В
- Рекомендована ємність акумулятора для ефективної роботи: 4 та 6 Аг
- Три режими швидкості - 5000 / 6500 / 8500 об/хвˉ¹
- Різьба шпинделя M10/M14
- Макс. Ø відрізного диска: 115/125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска: 115/125 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки: 65/75 мм
- Макс. Ø чашеподібної дротяної щітки: 65/75 мм
- Вага без АКБ: 1,2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Вес | 1.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴







