
DWT ABSP-20 DN-2 BMC безщітковий акумуляторний шуруповерт (20В/ 45Нм/ 2Аг)
5 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: ABSP-20 DN-2
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
DWT - швейцарський бренд, відомий своєю високотехнологічністю. Прикладом надійного і безпечного інструменту є акумуляторний безщітковий шурупокрут DWT ABSP-20 DN-2 BMC при вазі 1,31 кг здатен працювати на професійному рівні. Прилад працює від потужного і продуктивного акумулятора 20 Li-Ion, тому Ви зможете використовувати його де забажаєте. DWT ABSP-20 DN-2 BMC - безщітковий шуропокрут професійного класу. Гарантія офіційна на території України 36 місяців.
Особливості DWT ABSP-20 DN-2 BMC:
- Безщітковий двигун
- Електронне регулювання швидкості
- Вибір швидкості кроку
- Зворотна функція
- Змінний крутний момент
- Інтегрована світлодіодна лампа
Технічні характеристики DWT ABSP-20 DN-2 BMC:
- Тип акумулятора: Li-Ion (сумісний з моделями серії *XS ТМ CROWN)
- Номінальна напруга: 20 B
- Ємність аккумулятору: 2 Aг
- Час зарядки акумулятора: 60 хв
- Число обертів холостого ходу: 0-400 / 0-1400 хвˉ¹ (передача I / II)
- Тип патрона: Швидкозатискний патрон
- Діапазон затиску свердлильного патрона: 0,8-10 мм
- Макс. крутний момент: 45 Нм
- Макс. діаметр свердління в дереві: 28 мм
- Макс. діаметр свердління в сталі: 10 мм
- Макс. діаметр закручуваних шурупів: 7 мм
- Вага: 0,85 кг (без Ак)
Комплектація шуруповерта DWT ABSP-20 DN-2 BMC:
- Акумуляторний дриль-шуруповерт;
- Акумулятори 2Аг (мають індикатор контролю заряду) - 2 од.;
- Зарядний пристрій (сила струму заряду 2Аг);
- Викрутка-вставка (двостороння);
- Кейс (чемодан);
- Інструкція з експлуатації, гарантійний талон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 45 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.85 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 28 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
Информация для заказа
- Цена: 5 000 ₴










