Технічні характеристики електролобзика DWT STSP04-55 DV:
- Номінальна потужність 400 Вт
- Сила струму при напрузі 220-230 В 2 A
- Число ходів холостого ходу 800-3000 хвˉ¹
- Довжина ходу пильного полотна 18 мм
- Макс. ріжуча здатність в дереві 65 мм
- Макс. ріжуча здатність в алюмінії 10 мм
- Ріж. здатність в сталі 6 мм
- Максимальний нахил корпусу (ліворуч/праворуч) 45° / 45°
- Вага 1.5 кг
Особливості електролобзика DWT STSP04-55 DV:
- регулювання обертів
- 6-х ступінчастий регулятор
- регулювання кута нахилу пропилу
- легка заміна пильного полотна
- захист від випадкового пуску
Інтернет-магазин https://r-tool.com.ua/ua/ - офіційний дилер DWT в Україні, в якому представлений повний каталог оригінальної сертифікованої продукції. Електролобзик DWT STSP04-55 DV - гарантійний термін обслуговування 2 роки, доставка по території України. Актуальні, конкурентоспроможні ціни, кваліфікована консультація, оперативна відправка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Длина хода пилки | 18 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Материал подошвы | Сталь |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 55 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 10 мм |
| Максимальная глубина пропила (цветного металла) | 10 мм |
| Максимальная глубина пропила (стали) | 6 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Маятниковый ход | Да |
| Регулировка маятникового хода | 3 |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴












