Зварювальний апарат Tехас GLADIATOR ТА-00-352, належить до апаратів інверторного типу, призначений для ручного дугового зварювання ММА виробів зі сталі електродом з постійним струмом прямої або зворотної полярності.
Зварювальний апарат інверторного типу може використовуватися як у стаціонарних умовах (на станціях технічного обслуговування автомобілів, у гаражах тощо), так і в польових умовах у складі мобільних комплексів, забезпечених генераторними установками.
Крім високих показників надійності та продуктивності, зварювальний апарат інверторного типу моделі Tехас GLADIATOR ТА-00-352 наділений низкою інших явних переваг, серед яких:
- «Force Arc» (форсаж дуги) — короткочасне збільшення активного значення сили струму на початку залипання електрода після занурення його у зварювальну ванну, що допомагає краплі відірватися від стрижня електрода, здійснюючи у такий спосіб процес перенесення крапель через дуговий проміжок чітким і рівномірним.
- «Hot Start» (гарячий старт) — піковий струм у момент підпалу дуги для плавного старту.
- «Anti Stick» (антиприлипання) — захисна функція, яка спрацьовує в разі тривалого контакту електрода з деталлю без зварювальної дуги (більше 0,6 с), що забезпечує легкий підпал дуги та зменшення утворення бризок.
- Система захисту від перегріву (примусове охолодження) у процесі тривалого та інтенсивного зварювання за умов високої температури довкілля. Система забезпечує вимкнення зварювального контуру для уникнення пошкодження апарата та супроводжується горінням індикатора «Перегрів» на передній панелі і роботою системи охолодження, після чого робота відновиться.
- Система захисту від короткого замикання «IGBT PROTECT» — побудована на технології силових модулів з використанням IGBT-транзисторів.
- Можливість роботи зі зниженою напругою мережі живлення — від 140 В.
- Texас ТА-00-352 комплектується великими байонетами. Даний розмір байонет призначений для роботи з високими струмами і витримує навантаження в 300А.
Електронні блоки виробу знижують підведену напругу мережі, підвищують її частоту з 50 Гц до значення вище 30 кГц, і генерують стабільний постійний струм для зварювання з регульованою силою.
Зварювальний апарат інверторного типу, на відміну від традиційних трансформаторних із випрямленням струму діодами:
- не спричиняє скачків напруги в електромережі під час роботи, що дає змогу без перешкод використовувати його в побуті;
- не має залежності зварювального струму від коливань струму в мережі, що полегшує роботу зварника;
- під час використання не впливає на роботу інших мережевих побутових приладів;
- має в схемних рішеннях електронних блоків виробу закладені захисні функції (вимкнення дуги від перегріву електронних блоків за допомогою терморезисторів і запобігання «залипанню» електрода);
- має компактні розміри.
Комплектація: зварювальний апарат Tехас GLADIATOR ТА-00-352, кабель електродотримача 320см, кабель маси 300см, інструкція та гарантійний талон. Офіційна гарантія на території України 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна споживана потужність | 6.4 кВА |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Максимальний зварювальний струм | 260 А |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 170 мм |
- Ціна: 5 300 ₴







