
НОВИНКА Акумуляторна міні болгарка ТехАС TA-AG76 (12В, 2Аг, 2 ак)
1 449 ₴
- Готово к отправке
- Код: TA-AG76
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна міні болгарка Техас TA-AG76 виготовлена з дотриманням усіх вимог безпеки. Міні болгарка Техас TA-AG76 має компактний та зручний дизайн, прорезинену рукоятку та служить для роботи у важкодоступних місцях. Дана болгарка відмінно впорається з різанням та шліфуванням металу, дерева, пластику та кераміки. Потужний та надійний безщітковий двигун забезпечить Вам швидку і якісно виконану роботу.
Максимальні обороти диска 9000 на хвилину, діаметр диску 76*1мм, вага 900 грам.
Переваги:
- безщітковий двигун;
- захист від перевантаження;
- плавний пуск;
- фіксація шпинделя;
- індикатор контролю залишку заряду;
- прорезинений корпус;
- швидка зарядка;
- гарантія на інструмент 3 роки.
Комплектація:
- міні болгарка;
- акумулятор 2Аг - 2шт;
- зарядний пристрій 2Аг;
- шестигринник ключ;
- диск 76ми - 2шт;
- інструкція та гарантійний талон;
- упаковка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 76 мм |
| Вес | 0.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 449 ₴











