АКУМУЛЯТОРНИЙ ШУРУПОВЕРТ TAOE-CD33 від відомого українського бренду ТехАС
Серед великої різноманітності вибору покупця пропонується шуруповерт TAOE-CD33, який обладнаний електродвигуном потужністю 180 Вт, якого вистачає для використання вдома, в гаражі, на дачі. Шуруповерт з легкістю проробляє отвори в дереві, металі, швидко укручує і викручує шурупи, гвинти.Незамінним помічником у збірці щойно купленого шафи, столу, комода і інших корпусних меблів.
Вбудована акумуляторна батарея Li-Ion ємністю 2.0 Ач робить інструмент мобільним і дозволяє проводити роботи там, де немає електроенергії. Завдяки легкій вазі і відсутності електропроводу, працювати дрилем можна на даху будинку, в глибокому підвалі та інших важкодоступних місцях. Ємність акумуляторної батареї дозволяє закрутити від 200 до 250 шурупів. Для зручності товар укомплектований двома батареями. Поки одна працює разом з інструментом, інша заряджається за допомогою швидкозарядний пристрою.
Зручна обрезиненная рукоятка дозволяє надійно тримати в руці дриль. Світлодіодне підсвічування добре висвітлює робочу зону. Двошвидкісний металевий редуктор забезпечує інструменту універсальність - на високих швидкостях свердлити отвори, на малих - вкручуються і викручуються шурупи. Патрон швидкого затиску забезпечує легку і невимушену заміну свердел. Електродвигун приладу з функцією електронного гальма забезпечує миттєву зупинку, що забезпечує безпеку при роботі з інструментом і економію часу - не потрібно чекати, поки свердло саме зупиниться після виключення дрилі. У комплект поставки інструменту входять:
- дриль-шуруповерт TAOE-CD33;
- дві акумуляторні батареї 2.0 Аг;
- зарядний пристрій;
- кейс;
- інструкція з експлуатації та гарантій талон.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 25 |
| Максимальный крутящий момент | 33 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1450 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
- Цена: 1 499 ₴



