
Техас ТА-01-421 SPC потужна болгарка з регулятором обертів (950Вт, 3000-10000об/хв) Texac TA-01-421
1 314 ₴
- Готово к отправке
- Код: ТА-01-421 SPC
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Основні переваги кутової шліфмашини Tех.AC ТА-01-421 SPC:
Плавний пуск зменшує навантаження на мережу при запуску. Немає ривка на початку роботи.
Регулювання оборотів відбувається за допомогою покрокового зміни швидкості від 1 до 6, від 3000 до 10000 об/хв. Таким чином користувач виставляє необхідну кількість обертів для виконання робіт по обробці металу.
Підтримка обертів під навантаженням - ця функція захищає від перепадів швидкості, які можуть привести до механічного пошкодження диска або його руйнування. При виконанні робіт з матеріалом різної щільності кількість оборотів буде підтримуватися на стабільному рівні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Размер цанги | 22.2 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 314 ₴







