Особливості та технічні характеристики акумуляторної кутової шліфмашини DWT AWSP-20-125 DN-4 BMC
- Потужний безщітковий двигун
- Тип акумулятора Li-Ion (сумісний з моделями серії *XS ТМ CROWN)
- Номінальна напруга 20 В Макс.
- Ємність акумулятора 4 А·год
- Число обертів холостого ходу - 8500 хвˉ¹
- Різьба шпинделя M10/M14
- Макс. Ø відрізного диска 100/110/125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска 100/110/125 мм
- Макс. Ø гумової шліфувальної пластини 100/110/125 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки 65/75 мм
- Макс. Ø чашеподібної дротяної щітки 65/75 мм
- Вага 2,09 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Ширина шлифования | 125 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Крепление шлифлиста | Зажим |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 6 000 ₴



