Техас ТА-РС500 - ручний електричний фарбопульт, який використовують для швидкого нанесення фарби за допомогою струменя повітря. Інструмент дозволяє рівно розпиляти шар фарби, лаку або іншої речовини на поверхню будівлі, пофарбувати огорожу, меблі або інші предмети. Потужність двигуна 500Вт, об`єм бака 800мл, продуктивність 900мл/хв, максимальна в`язкість 70din, 2 форсунки - 1,8 та 2,6мм, три форми факелу, довжина кабелю 2м. Гарантія офіційна 3 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Производительность краскопульта | 1 литр/мин |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Диаметр сопла | 1.8 мм |
| Емкость бака распылителя | 0.8 л |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная вязкость жидкости по DIN | 70 |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Регулировка ширины факела | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴




