Газонокосарка електрична DWT RM16-40 – чудовий імпортний варіант для середніх площ газонів до 500 м.кв. Обладнана електричним двигуном потужністю 1600 Вт, вона практично безшумно та якісно виконує свою роботу, обертаючи гостро заточені лопаті сталевого ножа зі швидкістю 3000 об/хв. Не випускаючи вихлопних газів, вона є екологічно безпечною.
Вага 12 кг дає моделі чудову маневреність та дозволяє легко косити траву в важкодоступних місцях під кущами, в завдяки великим колесам - легкопрохідна по нерівному рельєфу.
Рукоятка за потреби складається для транспортування. Викид трави здійснюється назад у компактний травозбірник об'ємом 40 л, виконаний з високоякісного пластика.
Ширина скошування електричної газонокосарки DWT RM16-40 становить 40 см, що робить її прохідною у вузьких місцях газонів та ділянках ландшафту. Пристрій має 5 положень ріжучого майданчика щодо землі, що визначає висоту скошування від 25 до 65 мм. Регулювання висоти косіння централізоване. Розмір коліс 140 та 170 мм.
Газонокосарки DWT RM16-40 абсолютно не вибаглива в обслуговуванні.
На газонокосарки DWT RM16-40 поширюється гарантія 24 місяців, що діє на всій території України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Рекомендуемая площадь | 500 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 400 мм |
| Высота скашивания | 65 мм |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Объем травосборника | 40 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал деки | Пластик |
| Скорость вращения ножей | 3000 об/мин |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
- Цена: 5 200 ₴



