
Газонокосарка електрична DWT RM10-32 (32см/ 1200Вт/ 25,40,55мм)
4 950 ₴
- Під замовлення
- Код: 01032
Відправка з 06 квітня 2026+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газонокосарка електрична DWT RM10-32 - це чудовий імпортна модель для невеликих та середніх площ газонів. Обладнана електричним двигуном потужністю 1200 Вт, вона практично безшумно та якісно виконує свою роботу, обертаючи гостро заточені лопаті сталевого ножа зі швидкістю 3500 об/хв. Не випускаючи вихлопних газів, вона є екологічно безпечною.
Вага 7,2 кг дає моделі чудову маневреність та дозволяє легко косити траву в важкодоступних місцях під кущами.
Рукоятка за потреби складається для транспортування. Викид трави здійснюється назад у компактний травозбірник об'ємом 30 л, виконаний з пластика.
Ширина скошування електричної газонокосарки DWT RM10-32 становить 32
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 55 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴










