Газонокосарка SEQUOIA SELM1737 – чудовий та надіний варіант для середніх площ газонів. Обладнана електричним двигуном потужністю 1700 Вт, вона практично безшумно та якісно виконує свою роботу, обертаючи гостро заточені лопаті сталевого ножа зі швидкістю 3300 об/хв. Не випускаючи вихлопних газів, вона є екологічно безпечною.
Вага 12 кг дає моделі чудову маневреність, а її ідеальна форма дозволяє легко косити траву у важкодоступних місцях під кущами.
Рукоятка за потреби складається для транспортування. Викид трави здійснюється назад у компактний травозбірник об'ємом 30 л, із металевого каркасу, обтягнутого напівпрозорою тканиною, що дає можливість бачити наповненість мішка.
Ширина скошування електричної газонокосарки SEQUOIA SELM1737 становить 37 см, що робить її прохідною у вузьких місцях газонів та ділянках ландшафту.
Пристрій має 5 положень ріжучого майданчика щодо землі, що визначає висоту скошування – 25-75 мм. Регулювання висоти косіння централізоване. Розмір коліс 135 та 155 мм.
Модель абсолютно не вибаглива в обслуговуванні. На газонокосарки SEQUOIA SELM1737 поширюється гарантія 24 місяців, що діє на всій території України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Рекомендуемая площадь | 400 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 370 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Выброс скошенной травы | Задний выброс |
| Тип травосборника | Комбинированный |
| Объем травосборника | 30 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Скорость вращения ножей | 3300 об/мин |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3300 об/мин |
- Цена: 4 699 ₴











