
Газонокосарка електрична SEQUOIA SELM1432 (32см/ 1400Вт/ 30-50-70 мм)
3 199 ₴
- Под заказ
- Код: 01432
Отправка с 27 мая 2026- +380 (67) 584-96-20
Газонокосарка SEQUOIA SELM1432 – чудовий бюджетний варіант для невеликих та середніх площ газонів. Обладнана електричним двигуном потужністю 1400 Вт, вона практично безшумно та якісно виконує свою роботу, обертаючи гостро заточені лопаті сталевого ножа зі швидкістю 3300 об/хв. Не випускаючи вихлопних газів, вона є екологічно безпечною.
Вага 7 кг дає моделі чудову маневреність та дозволяє легко косити траву в важкодоступних місцях під кущами.
Рукоятка за потреби складається. Викид трави здійснюється назад у компактний травозбірник об'ємом 30 л, виконаний з пластика.
Ширина скошування електричної газонокосарки SEQUOIA SELM1432 становить 32 см, що робить її прохідною у вузьких місцях газонів та ділянках ландшафту. Пристрій має три положення ріжучого майданчика щодо землі, що визначає висоту скошування – 30, 50 та 70 мм. Регулювання висоти косіння осьове. Ромір коліс 140 мм. Модель абсолютно не вибаглива в обслуговуванні.
На газонокосарки SEQUOIA SELM1432 поширюється гарантія 24 місяців, що діє на всій території України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Рекомендуемая площадь | 300 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 320 мм |
| Высота скашивания | 70 мм |
| Объем травосборника | 30 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал деки | Пластик |
| Скорость вращения ножей | 3300 об/мин |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3300 об/мин |
- Цена: 3 199 ₴











