Дисплей
Для забезпечення контролю виставленого струму у зварювальному апараті Тех.АС ТА-00-203 встановлений електронний дисплей. За допомогою дисплея оператор контролює виставлений струм, і за потреби робить коригування значення напруги. Проводячи роботи в місцях з малим освітленням, користувач легко зможе відрегулювати силу струму до оптимального рівня.
Система охолодження
Зварювальний апарат Тех.АС ТА-00-203 оснащений сучасною системою охолодження. Симетричні вентиляційні отвори дозволяють отримати найкращу циркуляцію повітряного потоку. Для збереження цілісності внутрішніх компонентів встановлений захист від перегрівання. Коли температура встановлених компонентів доходить до критичного рівня, відбувається автоматичне відключення інвертора. Після відновлення температурного режиму відключається захист від перегрівання, що дозволяє продовжити виконання оператором зварювальних робіт.
Комплектація
Комплектується зварювальний апарат Тех.АС ТА-00-203 кабелями збільшеної довжини та плечовим ременем для перенесення. У комплект поставки входить кабель з електродотримачем 2,5м та кабель маси 2м. Збільшені зварювальні кабелі значно полегшують виконання зварювальних робіт. Оператору немає необхідності переміщати апарат під час виконання стаціонарних зварювальних робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 300 А |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 7.5 кВА |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Степень защиты IP | 21 |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Минимальная температура окружающей среды | -10 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 30 град. |
| Номинальный сварочный ток | 200 А |
- Цена: 3 700 ₴





