Однофазний переносний аргонодуговий напівавтоматичний зварювальний апарат Техас ТА-00-611 - це сучасні зварювальні технології в одному багатофункційному зварювальному апараті. Призначений апарат для виконання зварювальних робіт в одному з трьох режимів. Для виконання зварювальних робіт по тонкому металу, де потрібно акуратний зварений шов, застосовується режим MIG-MAG/MMА/TIG LIFT, виконуючи зварювальні роботи із застосуванням суцільного зварювального дроту в газовому середовищі, так і без неї. Для ручного дугового зварювання електродом, що плавиться застосовується режим ММА з використанням штучного електрода діаметром до 5 мм. Довжина кабелю електродотримача 185 см, маси 140 см. Довжина єврорукава 300 см.
Діапазон регулювання зварювального струму у даній моделі Техас становить в режимі MIG-MAG/MMА/TIG LIFT: 40-240 Ампер. Такі параметри дозволяють працювати з матеріалом різної товщини, шви виходять акуратними без пошкодження матеріалу. Для зручності оператора, на передній панелі розміщено управління режимами 2Т/4Т, що дозволяє оператору в залежності від складності робіт, що проводяться, вибирати для себе оптимальний режим управління пальником. Діаметр застосування вольфрамового електрода 1,2-3,2 мм.
Якісний механізм подачі зварювального дроту, виготовлений із металевого сплаву. Залежно від проведених робіт напівавтоматичним зварювальним апаратом Техас ТА-00-611, оператор регулює інтенсивність подачі дроту до місця проведення зварювання. Для зручності напівавтоматичний зварювальний апарат комплектується змінним роликом під дріт 0.6 та 1,2 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | ТехАС |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 240 А |
| Минимальный сварочный ток | 40 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 5.7 кВт |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Максимальная температура окружающей среды | 30 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -10 град. |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 0.8 м/мин |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 24 м/мин |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 10.5 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 450 мм |
| Высота | 320 мм |
- Цена: 9 999 ₴












