
Зварювальний апарат Техас ТА-MIG280 (2T-4T/280А/7,6кВт/10,5кг)
9 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00280
- +380 (67) 584-96-20
Замовляй онлайн та отримай безкоштовну доставку!!!
Однофазний переносний напівавтоматичний зварювальний апарат Техас ТА-MIG280 - це сучасні зварювальні технології в одному багатофункційному зварювальному апараті. Призначений апарат для виконання зварювальних робіт в одному з трьох режимів. Для виконання зварювальних робіт по тонкому металу, де потрібно акуратний зварений шов, застосовується режим MIG-MAG/MMА/TIG LIFT, виконуючи зварювальні роботи із застосуванням суцільного зварювального дроту в газовому середовищі, так і без неї. Для ручного дугового зварювання електродом, що плавиться застосовується режим ММА з використанням штучного електрода діаметром до 5 мм.
Діапазон регулювання зварювального струму у даній моделі Техас становить в режимі MIG-MAG, MМA: 40-280 Ампер. Такі параметри дозволяють працювати з матеріалом різної товщини, шви виходять акуратними без пошкодження матеріалу.
Якісний механізм подачі зварювального дроту, виготовлений із металевого сплаву. Залежно від проведених робіт напівавтоматичним зварювальним апаратом Техас ТА-MIG280, оператор регулює інтенсивність подачі дроту до місця проведення зварювання. Для зручності напівавтоматичний зварювальний апарат комплектується змінним роликом під дріт 0.6 та 1,2 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | ТехАС |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 280 А |
| Минимальный сварочный ток | 40 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 7.6 кВт |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Максимальная температура окружающей среды | 30 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -10 град. |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 0.8 м/мин |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 24 м/мин |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 11 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 190 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 300 мм |
- Цена: 9 000 ₴










