Штроборіз Vitals Master Sv 1524BR для використання у будівництві, чудовий варіант для сантехніків. Штроборіз може виконувати штроби глибиною 43 мм та шириною 28 мм, ця модель підходить для прокладання електропроводки, труб та комунікацій. Особливістю моделі Vitals Master Sv 1524BR є можливість використовувати від 2 до 5 ріжучих дисків одночасно, що дозволяє виконати готову штробу без використання додаткових інструментів. Також суттєвою перевагою Vitals Master Sv 1524BR є виконання сухого (з підключенням до пилососу або мішка для збирання пилу) та вологого (з подачею води до ріжучої зони) різів, що дозволяє виконати роботу без пилу в будь-яких випадках.
Литий захисний кожух зі шкалою регулювання глибини різання дозволяє точно виставити потрібну глибину різання.
Ролики кочення дозволяють виконувати точний і стабільний різ без утоми навіть при тривалій роботі.
D-подібна ручка з мережевим кабелем довжиною 3 м дозволяє виконувати підлоговий та горизонтальний різ максимально комфортно без використання подовжувачів.
Кнопка захисту від раптового включення та литий захисний кожух підвищують безпеку в роботі. Ударостійкий кейс з ребрами жорсткості та металевими затискачами забезпечує зручне транспортування з усіма комплектуючими та компактне зберігання інструменту.
У комплекті поставки є 2 ріжучі диски.
Гарантія на штроборіз Vitals Master Sv 1524BR складає 36 місяців.
Особливості штроборізу Vitals Master Sv 1524BR
- регулятор глибини різання;
- система пилевідводу;
- кейс;
- шланг пилевивідний;
- сумка для збирання пилу;
- у комплекті два алмазні диски (150 мм);
- можливість встановлення до п’яти дисків включно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Количество рабочих дисков | 4 |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 43 мм |
| Максимальная ширина паза | 28 мм |
| Вес | 11 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 8 991 ₴











