Топ

CROWN CT15074 дискова пила (1200 Вт/185 мм/36 місяців)
2 285 ₴
- Готово к отправке
- Код: CT15074
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Циркулярна пилка CROWN CT15074 – потужна компактна дискова пилка, призначена для розпилу ламінованої фанери та інших типів листових пиломатеріалів, а також поздовжнього розпилу дощок з будь-яких порід дерева з кутом нахилу пиляльного диска до 45°.
Характеристики:
-
Максимальний діаметр циркулярної пилки - 185/190 мм
- Посадка диска - 16 мм
-
Номінальна потужність - 1200 Вт
-
Число оборотів - 5000 об/хв
-
Вага - 3.7 кг
Комплектація:
- Циркулярна пилка
- Пила 185 мм
- Лінійка (паралельний упор)
- Ключ
- Запасні щітки
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Картонна коробка.
Особливості:
- Блокування шпинделя
- Регулювання глибини різання
- Кутове регулювання
- Система видалення пилу
- Офіційна гарантія 3 роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Crown |
| Страна производитель | Швейцария |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 190 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 15.9 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 63 мм |
| Угол наклона | 45 град. |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Параллельный упор | Да |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 3.7 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 285 ₴











