
Зварювальний напівавтомат Texас TA-MIG240 (2В1, 240А, на 1кг) ТехАС ТА-MIG240
3 800 ₴
- Готово к отправке
- Код: TA-MIG240
- +380 (67) 584-96-20
Особливості та режими роботи
Зварювальний напівавтомат Тех.АС ТА-MIG240 чудовий багатофункціональний зварювальний апарат, призначений для виконання зварювальних робіт з трьома режимами. Для виконання зварювальних робіт по тонкому металу, де потрібно акуратний зварювальний шов, застосовується режим MАG/MMА, виконуючи зварювальні роботи із застосуванням суцільного зварювального дроту FLUX. Для ручного дугового зварювання електродом, що плавиться застосовується режим ММА з використанням штучного електрода діаметром до 4 мм.
На лицьовій панелі зварювального апарату Тех.АС ТА-MIG240, розташоване керування для максимального комфорту та контролю процесу зварювання.
За допомогою розташованих двох регулювань, оператор здійснює виставлення необхідного режиму.
- зварювальний дріт 0.8 та 1.0 мм
- режими зварювання MIG FLUX/MMА/Lift -TIG.
- подача дроту здійснюється в автоматичному режимі.
- вага 3.8 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | ТехАС |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 240 А |
| Минимальный сварочный ток | 40 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 6.6 кВт |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Тип подключения рукава | ПДГ разъем |
| Минимальная температура окружающей среды | -5 град. |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 1 кг |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 3.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 195 мм |
| Длина | 380 мм |
| Высота | 260 мм |
- Цена: 3 800 ₴










