
DWT ABH-20 D перфоратор акумуляторний (1.7Дж, 20V, Lithium-ion, без АК)
4 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 11120
- +380 (67) 584-96-20
Ви перед вибором акумуляторного перфоратора та являєтесь прихильником європейської якості інструменту, рекомендуємо Вам придбати акумуляторний перфоратор DWT ABH-20 D, висока технологічна швейцарська якість, забезпечить Вам, одне задоволення в роботі. Даний інструмент відрізняється функціональністю, продуктивністю, надійністю, сервісною гарантією. Перфоратор DWT ABH-20 D обладнаний двигуном безщіткового типу, з великим ресурсом роботи та продуктивністю, не потребує жодних техобслуговувань. Функціонований системою плавного регулювання оборотів, реверсом та 4 режима роботи.
|
Також за відсутності батарей, Ви можете придбати товар у повній комплектації, за вигідною ціною у нашому магазині перейшовши за посиланням:
https://r-tool.com.ua/ua/p1573345055-dwt-abh-bmc.html
https://prom.ua/ua/p1573345055-dwt-abh-bmc.html
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4500 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 1.7 Дж. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время зарядки аккумулятора | 2 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 35 мм |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Предохранительная муфта | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 25 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
- Цена: 4 000 ₴


