DWT DS-150 KS - компактний заточний верстат, напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з асинхронним електродвигуном і паралельними абразивними дисками різної зернистості, оснащених захисними кожухами й екранами , а також опорними пластинами. Заточувальні верстати DWT, призначені для виконання різноманітних заточувальних та шліфувальних робіт, зачистки від іржі, прецизійної заточки і правки ріжучої кромки, а також видалення задирок, зняття фаски, шліфування поверхонь і полірувальні роботи.
Заточной станок оснащений високотехнологічним асинхронним електродвигуном потужністю 150 Вт. Ротор ідеально збалансований в два етапи і має посадку через підшипники з гумовими втулками, що запобігають провертання в корпусі. Двигун розвиває до 2950 оборотів в хвилину, відрізняється тихою роботою і мінімальним рівнем вібрації. Точило комплектується абразивними дисками діаметром 125 мм (посадка Ø 12.7 /товщина 16 мм). DWT DS-150 KS оснащений заточувальні дисками різної зернистості, дозволяючи одночасно проводити грубу обробку і точну доведення ріжучої кромки. Шпиндель має стандартне різьблення М12, різнобічне напрямок, перешкоджає випадковому відкручування фіксують гайок.
Комплектація:
- Електроточило
- Абразивний диск 2шт.
- Опорна пластина 2шт.
- Захисний екран 2шт.
- Комплект кріплення
- Інструкція по експлуатації та гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Точильный |
| Потребляемая мощность | 150 кВт |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 12.7 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Общие параметры | |
| Вес | 5 кг |
| Длина | 28 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Высота | 20 мм |
| Дополнительные параметры | |
| Количество дисков | 2 шт |
| Толщина диска | 16 мм |
- Цена: 1 800 ₴







