
CROWN CT13608L BMC Шліфувальна машина для стін та стелі
8 550 ₴
- Готово к отправке
- Код: CT13608L
- +380 (67) 584-96-20
Загальний опис шліфмашини для стін CROWN CT13608L BMC
Шліфмашина CROWN CT13608L BMC - професійний інструмент для обробки стін та стелі під час проведення ремонтних робіт. Дана модель дозволяє проводити як грубу обробку шліфувальними дисками, так і тонке полірування. Зміна шліфувального кругу відбувається за пару секунд завдяки системі кріплення з липучкою. Шліфувальна машина CROWN CT13608L BMC має вбудований регулятор обертів, що дозволяє контролювати оберти двигуна в залежності від матеріалу, що обробляється. Відмінною особливістю серії шліфувальних машин для стін CROWN є кругове LED-підсвічування зі спеціальним розсіювачем, який збільшує освітлення робочої області та зменшує втому очей.
Шліфмашина для обробки стін CROWN CT13608L BMC поставляється в захисному кейсі з набором аксесуарів, що дозволяє відразу розпочати роботу.
Основні переваги шліфувальної машини CROWN CT13608L BMC:
- 3 роки – офіційна гарантія
- 750 Вт – максимальна потужність
- 215 мм – максимальний діаметр диска
- Регулювання обертів - 5 вбудованих режимів
- 800 - 1750 об/хв - швидкість обертання головки
- Система плавного запуску
- Телескопічна ручка - довжина регулюється до 170 см
- Вбудована система автоматичного видалення пилу
- Поворотна головка із системою фіксації заданого кута обробки
- Кожух головки зі знімним сегментом для обробки внутрішніх кутів приміщення
- Кругове LED-підсвічування робочої зони з розсіювачем
- 4,5 кг - вага шліфувальної машини
- 9 кг - вага шліфмашини з аксесуарами в кейсі
Комплектація:
- Шліфмашина CROWN CT13608L BMC
- Гофрований шланг 2 м
- Адаптер для підключення шланга
- Наплічний мішок для збору пилу.
- Шліфувальний папір 4 шт.
- Комплект запасних щіток для двигуна
- Г-подібний шестигранний ключ
- Інструкція
- Кейс для зберігання та транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crown |
| Страна производитель | Швейцария |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | многофункциональная |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1600 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 215 мм |
| Вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 8 550 ₴










