Бензопила ланцюгова Grunhelm GS-4000MG - потужна та надійна.
Особливості:
- Автоматична змащення ланцюга
- Ефективна антивібраційна система
- Металевий стартер
- Праймер для легкого запуску
- Паперовий повітряний фільтр
Характеристики
- Вага: 5.5 кг
- Виробник: Grunhelm
- Гарантія: 2 рік
- Довжина шини: 40 см
- Крок ланцюга: 0.325"
- Об'єм двигуна: 45 см³
- Об'єм паливного бака: 0.55 л
- Потужність: 3050 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 40 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 10000 об/мин |
| Объем масляного бака | 250 мл |
| Вес | 5.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Мощность двигателя | 3.5 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 000 ₴







