У шуропокруті Тех.АС ТА-01-105 встановлений потужний електромотор. Високі показники досягаються за рахунок мідної обмотки. Якісне просочення обмотки лаком підвищує електричні і механічні якості ізоляції, покращує стійкість до підвищених температур, вологостійкість і покращує тепловіддачу. Для надійної роботи інструменту застосовуються підшипники закритого типу, які збільшують ресурс експлуатації інструменту.
Планетарний редуктор забезпечує оптимальне зусилля при зміні обертаючого моменту. Залежно від виставленого значення можна проводити як монтажні роботи по закручуванню, так і застосовувати шурупокрут Тех.АС ТА-01-105 для свердління отворів в різних матеріалах. Внутрішні компоненти частини редуктора виконані з металевого сплаву. Тривалий період експлуатації забезпечує необхідне мастило, зменшуючи тертя і запобігаючи передчасному зносу всіх рухливих компонентів.
Кнопка у шурупокруті підвищеного ресурсу. Вона розрахована на інтенсивну експлуатацію. Встановлений плавний хід, який забезпечує поступове підвищення обертів від натиснення. Розташований реверс над кнопкою включення, дозволяє виробляти зміну обертання патрона одним пальцем. Так само на корпусі є фіксація зворотів, яка забезпечує постійну роботу шурупокруту без утримування кнопки швидкості. Основне призначення даної функції понизити навантаження на руки під час проведення тривалих робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 23 |
| Максимальный крутящий момент | 22 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 850 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Длина сетевого кабеля | 5 м |
- Цена: 910 ₴







