Vitals Master 2.0 - новинка 2022 модельного року в асортименті TM Vitals. Нова концепція блоку світлофільтра - відрізняється від попередників покращеними характеристиками оптичного класу 1/1/1/2 з розсіювання світла, однорідності затемнення та кутової залежності; діапазоном ступеня затемнення від 5DIN та новою панеллю управління на внутрішній стороні щитка. Знімний елемент живлення з тривалим терміном служби може бути замінений зварником самостійно, у разі потреби.
Рідкокристалічний фільтр маски однаковий для всіх типів зварювання: MMA, MIG-MAG, TIG, TIG PULSE, а також для зварювання на малих струмах.
Кріплення маски, з м'яким налобником, - дозволяє досягти оптимального розташування щитка щодо обличчя оператора, за рахунок налаштування в п'яти площинах. Щиток вбереже обличчя і очі зварювальника-початківця від опіків, а професіоналу допоможе розглянути в деталях всі етапи формування зварювального шва, - від підпалу дуги до моменту охолодження ванни.
Особливості маски зварника Vitals Master 2.0
- 4 інфрачервоні датчики;
- можливість легкої заміни живлення 2xCR2032;
- збільшена площа світлофільтру;
- високий оптичний клас світлофільтру 1/1/1/2;
- комфортне зварювання в режимах MMA, MIG-MAG, TIG, TIG PULSE та зварювання на малих струмах;
- сонячна батарея світлофільтра;
- знімний елемент живлення, для швидкої та легкої заміни у разі потреби;
- відмінне балансування та широкий діапазон налаштувань кріплення наголовника для комфортної тривалої роботи;
- 2 режими регулювання ступеня затемненості: DIN 5-DIN 9 (для зварювання на малих струмах) та DIN 9 - DIN 13 (для стандартних зварювальних завдань);
- плавне регулювання часу відкриття світлофільтра після закінчення процесу зварювання від 0.1 до 0,8 сек.;
- регулювання чутливості світлофільтру. У світлому стані та в режимі "заточення" затемнення світлофільтру складає всього 4 DIN.
Комплектація
- Зварювальна маска-хамелеон;
- Наголовник;
- Фронтальна захисна пластина із полікарбонату;
- Тильна захисна пластина із полікарбонату;
- Посібник з експлуатації;
- Упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Вес | 1 кг |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Количество поддерживаемых сенсоров | 4 |
| Защита от излучения | Инфракрасного, Ультрафиолетового |
| Время срабатывания | 0.1 мс |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Светлое состояние, DIN | 4 |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 5 |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 15 |
| Питание маски | Фотоэлемент, Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 350 мм |
| Смотровое окно | |
| Ширина смотрового окна | 59.5 мм |
| Длина смотрового окна | 100 мм |
| Размеры светофильтра | |
| Ширина светофильтра | 10 мм |
| Длина светофильтра | 133 мм |
| Высота светофильтра | 114 мм |
- Цена: 1 258 ₴








