
Техас ТА-00-111 MINI зварювальний апарат (дисплей, 300А, 7.5кВт, 1.5-5мм)
2 220 ₴
- Готово к отправке
- Код: ТА-00-111 MINI
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тех.АС ТА-00-111 - зварювальний апарат інверторного типу, працює стабільно від 140 Вольт, чудовий вибір для використання в побуті та будмайданчику, а також завдяки своїй компактності, буде надійно служити майстрам на висотних роботах (комплектується ремнем). У зварювальному апараті Тех.АС ТА-00-111 встановлений електронний дисплей, за допомогою якого користувачеві буде не складно зробити коректування струму, виставивши необхідне значення для проведення зварювальних робіт. Вага апарату лише 2.8 кг, довжина кабелів 2.1+1.6м. Працює постійним та змінним струмом 20-300А. Гарантія офіційна 3 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 300 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 7.5 кВА |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.5 мм |
| Продолжительность нагрузки | 60 % |
| Максимальная температура окружающей среды | 30 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | 10 град. |
| Степень защиты IP | 21 |
| Коэффициент полезного действия | 60 % |
| Вес | 2.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 105 мм |
| Длина | 245 мм |
| Высота | 155 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 220 ₴





