Серед великої різноманітності вибору Вам пропонується придбати акумуляторний шуруповерт швейцарського бренду DWT ABS-18 L-2 BMC. Прилад обладнаний електродвигуном потужністю 180 Вт, якого вистачає для використання вдома, в гаражі, на дачі. Шуруповерт з легкістю проробляє отвори в дереві, металі, швидко вкручує і викручує шурупи, гвинти. Стане незамінним помічником у збірці шафи, столу, комода і інших корпусних меблів.
Вбудована акумуляторна батарея SAMSUNG Li-Ion ємністю 1,5 Аг робить інструмент мобільним і дозволяє проводити роботи там, де немає електроенергії. Завдяки легкій вазі і відсутності електропроводу, працювати на даху будинку, в глибокому підвалі та інших важкодоступних місцях. Ємність акумуляторної батареї дозволяє закрутити від 200 до 250 шурупів. Для зручності товар укомплектований двома батареями. Поки одна працює разом з інструментом, інша заряджається за допомогою швидкозарядний пристрою.
Зручна прорезинена рукоятка дозволяє надійно тримати в руці шуруповерт. Світлодіодне підсвічування добре висвітлює робочу зону. Двошвидкісний металевий редуктор забезпечує інструменту універсальність - на високих швидкостях свердлити отвори, на малих - вкручуються і викручуються шурупи. Патрон швидкого затиску забезпечує легку і невимушену заміну свердел. Електродвигун приладу з функцією електронного гальма забезпечує миттєву зупинку, що забезпечує безпеку при роботі з інструментом і економію часу - не потрібно чекати, поки свердло саме зупиниться після виключення дрилі.
У комплект шуруповерта входить:
- дриль-шуруповерт DWT ABS-18 L-2 BMC;
- дві акумуляторні батареї - 1.5 Аг;
- зарядний пристрій;
- чемодан;
- двостороння біта;
- інструкція з експлуатації та гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 22 |
| Максимальный крутящий момент | 28 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1250 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 18.8 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Высота | 22 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 180 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
- Цена: 3 000 ₴












