Бензиновий генератор FORTE FG3800 – резервне джерело живлення для вашого приватного будинку, який надійно забезпечить роботу вашої побутової техніки, добре впорається на буд майданчику з інструментом.
Переваги: 100% мідна обмотка, стабільна напруга AVR, тримає частоту 50 Гц, великий бак на 15 л., вага 43 кг. Проводимо технічну перевірку перед відправкою. Надаємо гарантійну та після гарантійну підтримку.
Незважаючи на малу вагу і розміри генератора, він оснащений потужним 4-х тактним бензиновим двигуном в 2800 Вт, збільшеним баком до 15 л, низьким рівнем шуму 65 дБ, а також наявністю ряду захистів для запобігання поломок або перегріву апарату. Дані технічні особливості однофазної бензинової електростанції Forte FG3800 зробили її популярною серед домовласників, дачників, будівельних бригад. Однофазний бензиновий генератор Forte FG3800 економно витрачає бензин (споживає 0,55 л / кВт-год), за рахунок чого його безперервна робота може тривати до 11-ї години (з умовою повної заправки та навантаження генератора).
Подарунок: фірмове мастило 1л!!!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Италия |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Максимальная мощность | 3 кВт |
| Полная мощность | 3 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 11 час |
| Степень защиты IP | 21 |
| Срок службы | 10 лет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пиковая мощность | 3 Вт |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | forte |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 0.4 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
- Цена: 11 500 ₴



