
Професійний перфоратор CROWN CT18212 BMC (900Вт/3.4Дж)
2 700 ₴
- Готово к отправке
- Код: CT18212
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійний перфоратор CROWN CT18212 BMC (900Вт/3.4Дж). Надійний 3 режимний перфоратор під патрон SDS-Plus для універсального використання на виробництві та в побуті. Свердління в кам’яній кладці, цеглі і бетоні, а також в інших матеріалах (при правильному виборі режиму роботи). Установка долота/піки для легкого довбання по штукатурці, плитці, цеглі і бетону ), а також установка бурів SDS-Plus для різних матеріалів. Висока енергія удару 3,4 Дж для свердління отворів діаметром до 30 мм в кам’яній кладці, цеглі і бетоні. Компактна легка конструкція і ергономічний дизайн з хорошим балансом інструменту для максимально комфортної роботи користувача. Зручна пускова клавіша з продуманим перемикачем напрямку обертання (реверс). Запобіжна муфта захищає від раптової зупинки при заклинювання бура під час свердління. Довгий термін служби завдяки міцним і довговічним компонентам. Кабель живлення довжиною 2 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Crown |
| Страна производитель | Швейцария |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 950 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 5300 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 3.4 Дж. |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 40 мм |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 700 ₴




