
Професійний електролобзик CROWN CT15287 (550Вт, 3 роки гарантії)
1 520 ₴
- Готово к отправке
- Код: CT15287
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електролобзик CROWN CT15287 може виконати прямі, фігурні різи та різ під кутом. Компактний 550 Вт двигун дає гарний баланс між потужністю та розміром.
Особливості електролобзика CROWN CT15287
- CROWN CT15287 – професійна лобзикова пилка з двигуном потужністю 550 Вт.
- Він має компактну конструкцію, що забезпечує його універсальне використання.
- Ідеально підібрана ергономічна форма ручки забезпечує надійний та зручний хват.
- Гумові накладки на поверхні запобігають ковзанню руки та гасять вібрації, знижуючи втому користувача.
- Регулювання маятникового ходу збільшує швидкість різання лобзиком і забезпечує роботу з різними матеріалами.
- Функція обдування повітрям очищає лінію різу від пилу, покращуючи видимість робочої зони.
- Полотна фіксуються без ключа, що полегшує їхню заміну.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Crown |
| Страна производитель | Швейцария |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Длина хода пилки | 19 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Материал подошвы | Сталь |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 65 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 10 мм |
| Максимальная глубина пропила (цветного металла) | 10 мм |
| Максимальная глубина пропила (меди) | 10 мм |
| Максимальная глубина пропила (стали) | 6 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Маятниковый ход | Да |
| Регулировка маятникового хода | 3 |
| Сдув опилок | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 520 ₴











