
DWT ABS-14.4 L-2 BMC шурупокрут акумуляторний (2Ак, 1,5аГ, 25нМ)
2 700 ₴
- Под заказ
- Код: 01442
Отправка с 29 мая 2026- +380 (67) 584-96-20
Шуруповерт акумуляторний DWT ABS-14,4 L-2 BMC – среднемощный акумуляторний інструмент, напів-професійного класу (Semi-Pro), оснащений двоступінчастим редуктором, 17+1 режимами обмеження крутного моменту, електронною системою контролю частоти обертання, функцією реверсу, а також LED-підсвічуванням робочої області.
Інструмент укомплектований двома Li-Ion акумулятори та імпульсним зарядним пристроєм, а також пластиковим кейсом.
Блок редуктора зібраний на зносостійких металевих шестернях, а два ступені передавального числа, забезпечують необхідне співвідношення крутного моменту і частоти обертання.
Акумуляторна батарея має компактні розміри і невелику вагу, стійкі до неповним циклів заряд-розряд (відсутній «ефект пам'яті»), а також оснащені системою захисту від «глибокого розряду», «термозахистом» і захистом від «короткого» замикання, автоматично вимикаючи живлення при розряді і надмірного навантаження.
Імпульсний зарядний пристрій, відновлює повну ємність акумуляторної батареї протягом 60 хвилин, а універсальний роз'єм, що дозволяє здійснювати заряд без вилучення АБ з інструменту.
Акумуляторні джерела живлення оснащені LED-індикаторами, які інформують про залишкової ємності і час заряду.
Дриль-шуруповерт DWT ABS-14,4 L-2 BMC оснащений додатковим акумулятором і імпульсним зарядним пристроєм , що забезпечує роботу в режимі «NON-STOP».
Попереджаючи поломку акумулятора, шуруповерт оснащений системою захисту від «глибокого розряду», «термозахистом» і захистом від короткого замикання, автоматично вимикаючи інструмент при розряді і надмірного навантаження.
Корпус виконаний з високоякісного ударостійкого пластику, конструкція міцна і володіє компактними розмірами.
Місця підвищеного контакту, посилені амортизуючими гумовими вставками, захищає інструмент від механічних пошкоджень.
Ергономічний дизайн і чудова збалансованість, мінімізує стомлюваність оператора.
Особливості:
- LED-підсвічування
- Прогумована рукоятка
- Гальмо вибігу
- Швидкозатискний патрон
- Двошвидкісний редуктор
- LED індикатор заряду АБ
- 17+1 регулювання крутного моменту
Комплектація:
- Шуруповерт акумуляторний DWT ABS-14,4 L-2 BMC
- Акумулятор (Li-Ion) 2-шт.
- Зарядний пристрій
- Двостороння біта (+ / -)
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція по експлуатації
Гарантія: 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 17 |
| Максимальный крутящий момент | 25 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 14.4 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
- Цена: 2 700 ₴










