Особливості фрезера DWT OF-1050 V
✔ Потужний двигун здатний утримувати обороти від 12000-30000 хвˉ¹ постійно високими, не залишаючи після проходу фрезою відколів і нерівностей.
✔ Інструмент здатний виконувати роботи з фрезерування різної складності, обробляти кромки, виготовляти пази, фігурні фланці і багато іншого.
✔ Потужний двигун 1050 Вт дозволяє працювати з великими фрезами. Безпечний вимикач з блокуванням від випадкового включення.
✔ Алюмінієва підошва - надійна і довговічна.
✔ Антистатична накладка на підошві покращує контакт інструменту з робочою поверхнею і не пошкоджує оброблюваної поверхні.
✔ 3-х позиційне попереднє встановлення глибини фрезерування для багатоступеневих операцій.
✔ Блокування шпинделя для швидкої зміни фрез.
✔ Регулювання числа обертів для якісної обробки всіх типів матеріалів.
✔ Два типи цанг - 6 та 8 мм.
Комплектація
Вертикально-фрезерна машина 1 шт.
Інструкція з експлуатації 1 шт.
Інструкція з експлуатації 1 шт.
Копіювальна втулка з гвинтами 1 шт.
Ключ рожковий 1 шт.
Кришка для видалення пилу 1 шт.
Паралельний упор 1 шт.
Перехідник для підключення пилососа 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Швейцария |
| Размер цанги | 8 мм |
| Максимальное количество оборотов | 30000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Вес | 3.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 500 ₴





